KAPITAL_LUDZKI               UE+EFS_L-kolor

„Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I – III rzeszowskich szkół podstawowych” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

W listopadzie zostanie przeprowadzona rekrutacja uczniów i uczennic zgodnie z Regulaminem uczestnictwa w projekcie. Rodzice uczniów i uczennic zakwalifikowanych do udziału w projekcie będą zobowiązani do złożenia w szkole Deklaracji uczestnictwa w projekcie i Oświadczenia uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W Szkole Podstawowej Nr 6 w ramach projektu planowane są następujące typy zajęć:

1) Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy

2) Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy

15 lutego 2013 roku zostały podpisane z Wykonawcami umowy na prowadzenie zajęć w ramach projektu pn. "Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III rzeszowskich szkół podstawowych".

1. Promocja projektu /materiały/

2. Regulamin uczestnictwa w projekcie.

3. Harmonogram zajęć.