Strona główna

Kontakt Aktualności Ogłoszenia Galeria

 

 

 

Spotkanie z...


21 listopada 2014r. uczniowie klas III-VI uczestniczyli w spotkaniu z kapitanem  pilotem panem Krzysztofem Kidackim, który jest także członkiem Zespołu Akrobacyjnego „Orlik”– jednego z zespołów akrobacyjnych Polskich Sił Powietrznych.

 

 


 12 marca uczniowie klas I-VI wzięli udział w spotkaniu z panem Henrykiem Wądołkowskim – przewodnikiem PTTK, który interesująco opowiadał o historii i dniu dzisiejszym Rzeszowa.

 

    

 


 2 grudnia 2013r. - z okazji Barbórki - w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z przedstawicielami górników, którzy na co dzień pracują w Przedsiębiorstwie Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA w Rzeszowie.

 


7 lutego 2013 r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie uczniów z Księdzem Doktorem Pawłem Pietrusiakiem. Ksiądz jest wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie, pracował także jako misjonarz w Afryce. A przed dwudziestu laty Ksiądz Paweł Pietrusiak uczył religii w naszej szkole.

 

 


·       

·       17 lutego 2012r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w spotkaniu z wolontariuszami z Brazylii, Chin i Indonezji, którzy w lutym prowadzili warsztaty w naszym przedszkolu.

 

 

 


·       14 grudnia 2011r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w spotkaniu z panią Mariolą Łabno-Flaumenhaft, aktorką Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

   
   

 


 

 

 

(C) Szkoła Podstawowa Nr 6 w Rzeszowie